blahosz.oznamuje.cz

Koncert estébáckých praktik

Publikováno 18.01.2018 v 09:28 v kategorii Úvahy zděšeného muže, přečteno: 142x

Špína i tentokrát rozhodne pro komunistu Zemana

Komunisté vždy získávají moc tak, že přepíší význam slov, eliminují (vyvraždí, odstaví, zkorumpují) elity a lidu dají „klid na práci“, „bezpečí“ a, s prominutím, nažrat. Po roce traktorů pro zemědělce (1946) ale přijde převrat (1948) a komunisté si vše vezmou zpátky – i s majetky hlupáků, kteří jim uvěřili.

Podobný bude příběh těchto voleb. Zatímco chudí duchem řeší, zda mají hlasovat pro Drahoše, když jejich vlastní (lepší) kandidát neuspěl, estébácko-kágébácká mafie už pracuje na plné obrátky. Redaktor bolševických Haló novin pan Ovčáček – dnes posluha hradního lháře – oznamuje, že jeho šéf půjde do debat, do kterých zbaběle jít odmítal, a protože s tím jeho protivník nepočítal a nemá na ně čas, bude tam sedět sám a hovořit o ubohosti protikandidáta, který se bojí střetu.

Žádná slušná televize by na to nepřistoupila – jenže my máme TV Nova a TV Barrandov. Jejich spojení s Babišovo-Zemanovou hydrou peněz a moci je jistě právně nedohledatelné, ale zřejmé. Česká televize bude se svou „vyvážeností“ postávat opodál a bude zvát pány Faltýnka a Filipa do svých diskuzních pořadů. (Je to ale asi jedno, prostý lid na ni stejně nekouká, pokud mu nepředhodí Anděla Páně č. 26.)

Na billboardech, které zaplaví republiku, bude: Stop imigrantům a Drahošovi. (Vždyť je to totéž.) Tato země je naše.

„Seriózní noviny“, vlastněné slovenským udavačem, se budou předhánět v analýzách, vedených rozvážným, demokratickým tónem. Tak ostatně vystupují všichni zaměstnanci politické divize Agrofertu, hnutí Ano. Agrofert brzy převezme faktickou moc v zemi, i když demokratické instituce zůstanou zachovány. Jak to bude možné? Obsadí je svými lidmi.

Je rozhodnuto. Na vině jsou pravicoví idealisté (budou volit Zemana, aby ochránil jejich svět - sic!), idealisté běžní (k tomuto by se přece slušný člověk neuchýlil) a především noví levicoví „liberálové“, snažící se přepsat přirozený svět ve jménu současných levicových evropských směrnic a zahánějící lidi do kouta.

Tato země je naše. Je rozhodnuto. Rozhodnutí prostých lidí bude ovšem chybné, neboť jim demokraté neřeknou, že „naše“ neznamená jejich, ale estébákovo. To se ve slušné společnosti nedělá, nejsou jasné důkazy. Nejsme jako oni.

Moje babička, moudrá žena otřískaná dvěma koncentráky, říkala: Na hrubý pytel hrubá záplata. Idealismus bez síly je směšný. Věděl to Masaryk s legiemi vlastenců (jen díky nim získal republiku) a ví to i dnešní estébák s legiemi nakoupených novinářů a právníků. Dnešní Německo je (se všemi výhradami) demokratické jen proto, že ho silou a proti jeho vůli denacifikovaly vítězné mocnosti.

Sametová revoluce selhala, protože nevyčistila dobytý prostor: ti, které zdánlivě smetla, se naplno vrátí.


P.S.: Minulé volby vyhrál Zemanovi lživý inzerát v Blesku o knížeti, hájícím zájmy sudeťáků. Bílý kůň (právník), který ho pro šéfy zadal, byl potrestán téměř milionovou pokutou. Ta mu byla po několika letech „ze sociálních důvodů“ v tichosti snížena na pětadvacet tisíc korun.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Pohnutky autora a úvahy literárních postav se nemusí vždy shodovat. Autor, nakladatel ani pan Internet upozorňují, že neodpovídájí za názory čtenáře a jejich prožitky, ikdyž připouští, že se svět, a to i ten literární, zbláznil a hledat v něm ostrůvky pozitivní deviace, se nevyplácí. Sic transit gloria mundi!