blahosz.oznamuje.cz

Norské svazáctví bez Boha

Publikováno 19.03.2016 v 13:18 v kategorii Úvahy zděšeného muže, přečteno: 109x

V jedné z nejbohatších zemí světa se nesoudí, protože chybí tlumočník...

Poslyšme příběh z bohaté evropské země, která svému masovému vrahovi dala 21 let vězení a upravila celu pro jeho pohodlí (připomeňme si: 77 mrtvých dětí, asi tak tisíc zničených lidských osudů). Pohleďme na typickou severskou společnost, svazáctví budoucnosti.

Ač se přirozený smysl pro spravedlnost vzpouzí, nechme stranou emoce a zopakujme si fakta: paní Michalákovou kdosi udal a Barnevernet jí na základě tohoto udání odebral děti. Policie jejich zneužívání nepotvrdila, nicméně děti už vráceny matce nebyly a byly přiděleny profesionálním pěstounům (pro pořádek: profesionálům, kteří tak nečiní z dobroty srdce, ale pro peníze). Barnevernet dlouhá léta dělal vše pro to, aby styku matky s dětmi zbránil na tak dlouho, než přilnou ke svým pěstounům. Poté měl argument, aby už děti nevrátil: byly by stresovány! Když se zoufalá matka obrátila na média, prohlásil Barnevernet: Vidíte, čeho je ta žena schopna? O děti jí vůbec nejde, publicita nebyla v jejich zájmu.

Matce styk s JEJÍMI dětmi dvakrát ročně na půlhodinu umožnil. (Jak často smí vídat své blízké norský masový vrah Breivik?) Za pravidla, která přitom nastavil, by se nemusela stydět Severní Korea: matka se nesměla SVÝCH dětí dotknout a nesměla dát najevo žádné emoce, natož lásku k nim. Schůzkám přihlížela komisařka Barnevernetu s právem jakkoli zasáhnout a schůzku přerušit. O jakou že jde organizaci? Poslechněme si její právničku: „Každá norská obec má svůj Barnevernet, který dostává varování, že je v nějaké rodině něco špatně. Ozvat se může kdokoli. Barnevernet začne případ prověřovat nejdříve interně. Pokud usoudí, že situace může být vážná, zahájí průzkum.“ Přeložme to z ptydepe pro ty, kdo komunistický režim osobně nezažili: jde o varinatu uličních výborů, vydávajících vysvědčení o politické (rodičovské) způsobilosti občana a jednajících na udání druhých.

Bravo, Norsko. Vaše velvyslankyně českým politikům bezostyšně lhala, když slíbila, že do rozhodnutí soudu nebudou děti dány k adopci (a tedy definitivně ukradeny). Když se tak stalo, prohlásila, že ona nic, ona muzikantka, politici přece nic nezmohou, Norsko je právní stát a matce nabídne svého advokáta zdarma (sic!). Co tomu říkáte, Josefe K.?! Soud spravedlivě rozhodne. Pro jistotu se za pár dní objevila v Lidových novinách komerční PR příloha o norské ušlechtilosti, sepsaná najatými novináři a zaplacená… kým asi? Vítejte zpět, osmdesátá léta minulého století.

Bravo, Norsko. Soud, mající v rukou dva malé lidské osudy, se konečně rozhoupe a v únoru 2016 po dlouhých letech zasedne. Vlastně nezasedne. Soudce nesehnal tlumočníka a tak odročil soud na neurčito. V jedné z nejbohatších zemí světa se nebude soudit, protože není k dispozici tlumočník. Toto není diletantství, toto je obludnost a arogance a vypovídá o Norsku dnešních dnů jistě víc, než by chtělo. Ale co to? Do Česka narychlo přijíždí právnička Barnevernetu a odpovídá na krotké otázky vybraných českých novinářů…

Ale co to? Veřejnoprávní Česká televize (která po vzoru své německé sestry marginalizovala a zamlčovala silvestrovské zločiny v Německu) vysílá do Norska redaktorku, točící rozhovory lidí, spokojených s činností Barnevernetu…

Ach ty norské fondy, korumpující charaktery a pomáhající budovat občanskou společnost…

Ach ta naše ombudsmanka (bývalá zasloužilá chartistka) a ministr pro lidská práva (syn člověka, který měl smysl pro spravedlnost), kteří se paní Michalákové hlasitě zastávají a neochvějně bijí na na svých tiskových konferencích na poplach…

Ještě že máme aspoň na Hradě Kolouška…

Paní Michalákovou neznám a může být jakákoli – možná je špatná matka. Pokud svým dětem ublížila, zavřete ji, až zčerná. Ale jinak na její děti nesahejte, soudruzi a veřejnoprávní svazáci. Jsou to navždy JEJÍ děti, i kdybyste je přidělili komukoli. Být na jejím místě, své děti bych navzdory všem novodobým bolševikům vyhledal a nechal se klidně zavřít na jednadvacet let.


www.zdesenymuz.cz

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Pohnutky autora a úvahy literárních postav se nemusí vždy shodovat. Autor, nakladatel ani pan Internet upozorňují, že neodpovídájí za názory čtenáře a jejich prožitky, ikdyž připouští, že se svět, a to i ten literární, zbláznil a hledat v něm ostrůvky pozitivní deviace, se nevyplácí. Sic transit gloria mundi!