blahosz.oznamuje.cz

Pravidla hypotéky

Publikováno 26.03.2016 v 12:24 v kategorii Úvahy zděšeného muže, přečteno: 118x

Údělem českého novináře je hrbit hřbet a honit slabé…

Tak nás pan Babiš v přímém televizním přenosu vrátil do poloviny osmdesátých let. Míra cynismu a vyčůranosti tohoto muže přesáhla dosud myslitelné. To šermování vlastními dětmi jako hodnotou… Přestaňme se tím na chvíli trápit a sledujme, jak tohoto velkého muže reflektují média, která si koupil.

Číst MFDnes a Lidové noviny těchto dnů je poučné. Ach, vždy spravedlivá Mladá fronto Dnes, jaké to ticho po pěšině... Nebylo by lépe vrátit se k původnímu názvu? Ach, moje oblíbené Lidovky a váš stavovský pokus o pár bezzubých kousnutí po ohromném PR rozhovoru (jsem pozitivní chybou ve zkorumpovaném systému) mocného usvědčeného lháře, vašeho majitele. Musí to být hrozný pocit, chtít dělat dobře svoji práci a zároveň mít rodinu a hypotéku…

Rozhořčení a bezmoc se jistě ukládají v mnoha novinářských srdcích. Psychologie nám říká, že dříve nebo později budou muset ven.

Už se těším na ostře kritické články o naší současnosti a současnících, fundované tepání společenských nepravostí. Jen si při jejich čtení vždycky vzpomenu na shrbený hřbet, neodbytné složenky ve schránce…

Mé milované Lidovky, je mi strašně líto, jak končí jedna naděje.

www.zdesenymuz.cz

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Pohnutky autora a úvahy literárních postav se nemusí vždy shodovat. Autor, nakladatel ani pan Internet upozorňují, že neodpovídájí za názory čtenáře a jejich prožitky, ikdyž připouští, že se svět, a to i ten literární, zbláznil a hledat v něm ostrůvky pozitivní deviace, se nevyplácí. Sic transit gloria mundi!