blahosz.oznamuje.cz

Teplý Orwell

Publikováno 27.04.2016 v 10:57 v kategorii Úvahy zděšeného muže, přečteno: 181x

Sraly nám mouchy na gaye pána. Vláda předkládá návrh zákona, v němž jsou homosexuálové nově plnohodnotnou lidskou třídou (!) a proto si z nich nikdo nesmí dělat legraci. Teplí aktivisté vnášejí do společnosti netoleranci a strach…

„Trestný čin podněcování k třídní, pohlavní nebo náboženské nenávisti a k násilí se mění. Hanobit třídu definovanou životním stylem, vzděláním, příjmem i autoritou bude trestné. Trestné bude rovněž podněcovat nenávist k lidem s různým pohlavním ztotožněním a způsobem, jak někteří vykonávají pohlavní styk. ČR tím plní požadavky Evropské unie.“ (server Česká justice.)

Českou společnost, která nikdy neměla problém s gayi, lesbami, tranďáky nebo s lidmi, kteří si to dělají třením ušních lalůčků každý třetí čtvrtek v měsíci, je třeba řádně ohlídat a případně ztrestat.

Citujme dále:

Jestliže se doposud v ČR podněcování nenávisti a násilí nevyskytovalo, může se to s novelou (tohoto zákona, pozn. autora) změnit, zvláště když jde důvodová zpráva do mimořádných detailů výkladu o pohlavních rolích. Trestné podle výkladu bude i podněcování nenávisti proti jednotlivci, který odmítá své pohlavní znaky, prochází změnou pohlaví nebo tuto změnu naopak odmítá nebo dokonce nemá vůbec žádný zájem o sex a necítí mít pohlaví.

Důvodová zpráva poskytuje podrobné vysvětlení, proti kterým osobám bude podněcování nenávisti trestné: „Existuje určitá skupina osob, jejichž pohlavní, resp. genderová identifikace není zcela konformní s tím, co se očekává ve vztahu k pohlaví, které jim bylo přiřazeno při narození. Tito lidé se označují jako transsexuální či transgender, souhrnně také jako trans osoby.Transsexuální osoby se obvykle identifikují s opačným genderem – označovaným v kontextu transsexuality často také jako „pohlavní role“, než jaký je „předepsán“ kulturou při narození vzhledem k jejich biologickému pohlaví, a snaží se trvale žít v této identitě (roli)… Jako transgender lidé jsou označováni lidé, kteří nejsou zcela konformní s genderovou identitou, která se od nich očekává na základě jejich biologického pohlaví, které jim bylo přiřazeno při narození.“

Máte také pocit, že čtete úryvky z deníku dr. Mengeleho? Nepřišel čas, aby se normální lidská většina, která je srozuměná a spokojená s tím, jaké pohlaví jí bylo přiřazeno, začala ozývat a odmítla cílenou likvidaci přirozeného světa ze strany svých čtyřprocentních spoluobčanů?

Jakým právem chce měnit tento zlomek společnosti v tichosti její (tisícileté) uspořádání? Potkávám stále více lidí, kterým agresivita homosexuálů, nárokujících si svůj domněle správný svět, začíná vadit. Tito lidé přitom s jejich sexuální orientací nikdy neměli ani ten nejmenší problém!

Jenže ono, jak se stále jasněji ukazuje, nejde jen o ni. Nejde o ochranu odlišných lidí, ale o cílenou proměnu společnosti. Začalo to registrovaným partnerstvím, brzy budeme homosexuálům přidělovat na požádání děti. Vyrobíme je pro ně podle jejich představ. A nebude dlouho trvat, kdy se bude už v mateřských školkách vyučovat, že takovýto svět je ten jediný správný a spravedlivý. Kdo s tímto názorem nebude souhlasit, bude podněcovat k nenávisti a bude po zásluze potrestán.

Hospodský Palivče, co Vy na to? Možná už naplno žijeme uprostřed románu A.D.2084.

www.zdesenymuz.cz

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Pohnutky autora a úvahy literárních postav se nemusí vždy shodovat. Autor, nakladatel ani pan Internet upozorňují, že neodpovídájí za názory čtenáře a jejich prožitky, ikdyž připouští, že se svět, a to i ten literární, zbláznil a hledat v něm ostrůvky pozitivní deviace, se nevyplácí. Sic transit gloria mundi!